H Tarih Gün Saat Takımlar Saha
1
28 Ekim 2018
Pazar
15.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (2-3) YENİ MİLASSPOR
ÜNİVERSİTE
1
28 Ekim 2018
Pazar
15.00
TURGUTREİSSPOR (2-1) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
TURGUTREİS
1
28 Ekim 2018
Pazar
15.00
MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR (3-1) KARAOVASPOR
ÖREN
1
28 Ekim 2018
Pazar
15.00
DALAMAN BLD.SPOR (1-1) DALYANSPOR
DALAMAN
1
28 Ekim 2018
Pazar
15.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (3-0) ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR
DÜĞEREK
1
28 Ekim 2018
Pazar
15.00
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR (1-1) GÖCEK BLD.SPOR
KÖYCEĞİZ
2
03 Kasım 2018
Cumartesi
14.00
GÖCEK BLD.SPOR (4-0) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
GÖCEK
2
03 Kasım 2018
Cumartesi
14.00
KARAOVASPOR (0-0) DALAMAN BLD.SPOR
MUMCULAR
2
04 Kasım 2018
Pazar
14.00
DALYANSPOR (3-4) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
DALYAN
2
04 Kasım 2018
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (2-2) MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR
GÜMÜŞLÜK
2
04 Kasım 2018
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (2-0) TURGUTREİSSPOR
ÖREN
2
04 Kasım 2018
Pazar
14.00
ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR (0-1) KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
GÖLTÜRKBÜKÜ
3
11 Kasım 2018
Pazar
14.00
TURGUTREİSSPOR (3-0) GÖCEK BLD.SPOR
TURGUTREİS
3
11 Kasım 2018
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (1-0) KARAOVASPOR
DÜĞEREK
3
10 Kasım 2018
Cumartesi
14.00
DALYANSPOR (2-0) ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR
DALYAN
3
10 Kasım 2018
Cumartesi
14.00
DALAMAN BLD.SPOR (0-2) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
DALAMAN
3
11 Kasım 2018
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (3-2) KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
ÜNİVERSİTE
3
11 Kasım 2018
Pazar
14.00
MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR (1-4) YENİ MİLASSPOR
ÖREN
4
18 Kasım 2018
Pazar
14.00
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR (1-0) TURGUTREİSSPOR
KÖYCEĞİZ
4
18 Kasım 2018
Pazar
14.00
GÖCEK BLD.SPOR (3-1) MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR
GÖCEK
4
18 Kasım 2018
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (1-2) DALYANSPOR
MUMCULAR
4
18 Kasım 2018
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (0-0) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
GÜMÜŞLÜK
4
18 Kasım 2018
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (4-0) DALAMAN BLD.SPOR
ÖREN
4
18 Kasım 2018
Pazar
14.00
ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR (3-0) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
GÖLTÜRKBÜKÜ
5
25 Kasım 2018
Pazar
14.00
DALYANSPOR (1-0) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
DALYAN
5
25 Kasım 2018
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (2-1) YENİ MİLASSPOR
DÜĞEREK
5
25 Kasım 2018
Pazar
14.00
MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR (1-1) KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
ÖREN
5
24 Kasım 2018
Cumartesi
14.00
DALAMAN BLD.SPOR (2-1) GÖCEK BLD.SPOR
DALAMAN
5
24 Kasım 2018
Cumartesi
14.00
TURGUTREİSSPOR (4-0) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
TURGUTREİS
5
25 Kasım 2018
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (3-2) ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR
MUMCULAR
6
02 Aralık 2018
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (3-1) MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR
ÜNİVERSİTE
6
02 Aralık 2018
Pazar
14.00
GÖCEK BLD.SPOR (1-1) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
GÖCEK
6
02 Aralık 2018
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (3-0) KARAOVASPOR
GÜMÜŞLÜK
6
02 Aralık 2018
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (1-1) DALYANSPOR
ÖREN
6
02 Aralık 2018
Pazar
14.00
ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR (2-4) TURGUTREİSSPOR
GÖLTÜRKBÜKÜ
6
02 Aralık 2018
Pazar
14.00
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR (0-2) DALAMAN BLD.SPOR
KÖYCEĞİZ
7
08 Aralık 2018
Cumartesi
14.00
KARAOVASPOR (1-3) YENİ MİLASSPOR
MUMCULAR
7
09 Aralık 2018
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (0-1) ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR
GÜMÜŞLÜK
7
09 Aralık 2018
Pazar
14.00
DALYANSPOR (5-1) GÖCEK BLD.SPOR
DALYAN
7
09 Aralık 2018
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (1-1) KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
DÜĞEREK
7
09 Aralık 2018
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.SPOR (4-0) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
DALAMAN
7
09 Aralık 2018
Pazar
14.00
MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR (1-1) TURGUTREİSSPOR
ÖREN
8
16 Aralık 2018
Pazar
14.00
GÖCEK BLD.SPOR (1-2) KARAOVASPOR
GÖCEK
8
16 Aralık 2018
Pazar
14.00
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR (1-1) DALYANSPOR
KÖYCEĞİZ
8
16 Aralık 2018
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (1-3) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
ÜNİVERSİTE
8
03 Ocak 2019
Perşembe
14.00
TURGUTREİSSPOR (2-0) DALAMAN BLD.SPOR
TURGUTREİS
8
16 Aralık 2018
Pazar
14.00
ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR (2-3) MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR
GÖLTÜRKBÜKÜ
8
16 Aralık 2018
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (1-1) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
ÖREN
9
23 Aralık 2018
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (1-0) ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR
ÖREN
9
22 Aralık 2018
Cumartesi
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (0-1) TURGUTREİSSPOR
DÜĞEREK
9
23 Aralık 2018
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.SPOR (2-1) MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR
DALAMAN
9
23 Aralık 2018
Pazar
14.00
DALYANSPOR (4-1) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
DALYAN
9
23 Aralık 2018
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (1-0) GÖCEK BLD.SPOR
GÜMÜŞLÜK
9
23 Aralık 2018
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (6-0) KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
MUMCULAR
10
30 Aralık 2018
Pazar
14.00
ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR (3-0) DALAMAN BLD.SPOR
GÖLTÜRKBÜKÜ
10
30 Aralık 2018
Pazar
14.00
TURGUTREİSSPOR (2-0) DALYANSPOR
TURGUTREİS
10
30 Aralık 2018
Pazar
14.00
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR (1-2) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
KÖYCEĞİZ
10
30 Aralık 2018
Pazar
14.00
GÖCEK BLD.SPOR (1-3) YENİ MİLASSPOR
GÖCEK
10
29 Aralık 2018
Cumartesi
14.00
MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR (2-0) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
ÖREN
10
29 Aralık 2018
Cumartesi
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (1-1) KARAOVASPOR
ÜNİVERSİTE
11
19 Ocak 2019
Cumartesi
14.00
ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR (2-5) GÖCEK BLD.SPOR
GÖLTÜRKBÜKÜ
11
19 Ocak 2019
Cumartesi
14.00
DALYANSPOR (1-0) MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR
DALYAN
11
20 Ocak 2019
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (8-0) KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
ÖREN
11
20 Ocak 2019
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (3-0) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
GÜMÜŞLÜK
11
20 Ocak 2019
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (1-1) TURGUTREİSSPOR
MUMCULAR
11
20 Ocak 2019
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (1-0) DALAMAN BLD.SPOR
DÜĞEREK
12
06 Şubat 2019
Çarşamba
14.00
DALYANSPOR (2-1) DALAMAN BLD.SPOR
ORTACA
12
27 Ocak 2019
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (2-2) TURGUTREİSSPOR
GÜMÜŞLÜK
12
27 Ocak 2019
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (2-1) MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR
MUMCULAR
12
27 Ocak 2019
Pazar
14.00
GÖCEK BLD.SPOR (1-1) KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
GÖCEK
12
27 Ocak 2019
Pazar
15.15
ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR (0-3) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
GÖLTÜRKBÜKÜ
12
27 Ocak 2019
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (4-1) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
ÖREN
13
03 Şubat 2019
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.SPOR (0-0) KARAOVASPOR
DALAMAN
13
03 Şubat 2019
Pazar
14.00
TURGUTREİSSPOR (1-0) YENİ MİLASSPOR
TURGUTREİS
13
03 Şubat 2019
Pazar
14.00
MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR (0-0) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
GÜLLÜK
13
02 Şubat 2019
Cumartesi
14.00
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR (1-0) ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR
KÖYCEĞİZ
13
02 Şubat 2019
Cumartesi
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (3-1) DALYANSPOR
DÜĞEREK
13
02 Şubat 2019
Cumartesi
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (1-0) GÖCEK BLD.SPOR
ÜNİVERSİTE
14
10 Şubat 2019
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (0-1) MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR
ÖREN
14
10 Şubat 2019
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (2-1) DALAMAN BLD.SPOR
GÜMÜŞLÜK
14
09 Şubat 2019
Cumartesi
14.00
GÖCEK BLD.SPOR (2-4) TURGUTREİSSPOR
GÖCEK
14
10 Şubat 2019
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (0-1) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
MUMCULAR
14
10 Şubat 2019
Pazar
14.00
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR (0-2) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
KÖYCEĞİZ
14
10 Şubat 2019
Pazar
14.00
ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR (0-1) DALYANSPOR
KÖTEKLİ
15
16 Şubat 2019
Cumartesi
14.00
DALAMAN BLD.SPOR (1-5) YENİ MİLASSPOR
DALAMAN
15
16 Şubat 2019
Cumartesi
14.00
DALYANSPOR (0-0) KARAOVASPOR
DALYAN
15
17 Şubat 2019
Pazar
14.00
TURGUTREİSSPOR (5-0) KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
TURGUTREİS
15
17 Şubat 2019
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (2-0) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
15
17 Şubat 2019
Pazar
14.30
MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR (1-0) GÖCEK BLD.SPOR
GÜLLÜK
15
17 Şubat 2019
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (3-2) ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR
ÜNİVERSİTE
16
06 Mart 2019
Çarşamba
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (0-2) DALYANSPOR
GÜMÜŞLÜK
16
24 Şubat 2019
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (1-1) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
MİLAS
16
24 Şubat 2019
Pazar
15.00
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR (1-1) MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR
KÖYCEĞİZ
16
23 Şubat 2019
Cumartesi
14.00
ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR (2-4) KARAOVASPOR
GÖLTÜRKBÜKÜ
16
23 Şubat 2019
Cumartesi
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (3-1) TURGUTREİSSPOR
ÜNİVERSİTE
16
24 Şubat 2019
Pazar
14.00
GÖCEK BLD.SPOR (3-0) DALAMAN BLD.SPOR
GÖCEK
17
03 Mart 2019
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.SPOR (4-0) KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
DALAMAN
17
13 Mart 2019
Çarşamba
14.00
MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR (0-6) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
MİLAS
17
03 Mart 2019
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (2-0) GÖCEK BLD.SPOR
DÜĞEREK
17
03 Mart 2019
Pazar
14.00
TURGUTREİSSPOR (4-1) ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR
TURGUTREİS
17
02 Mart 2019
Cumartesi
14.00
DALYANSPOR (1-2) YENİ MİLASSPOR
DALYAN
17
02 Mart 2019
Cumartesi
14.00
KARAOVASPOR (0-1) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
MUMCULAR
18
09 Mart 2019
Cumartesi
14.00
TURGUTREİSSPOR (2-1) MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR
TURGUTREİS
18
10 Mart 2019
Pazar
14.00
ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR (1-3) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
GÜMÜŞLÜK
18
10 Mart 2019
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (1-0) KARAOVASPOR
MİLAS
18
10 Mart 2019
Pazar
14.00
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR (0-1) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
KÖYCEĞİZ
18
10 Mart 2019
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (2-2) DALAMAN BLD.SPOR
ÜNİVERSİTE
18
09 Mart 2019
Cumartesi
14.00
GÖCEK BLD.SPOR (0-0) DALYANSPOR
GÖCEK
19
17 Mart 2019
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (4-1) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
DÜĞEREK
19
17 Mart 2019
Pazar
14.00
DALYANSPOR (4-1) KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
DALYAN
19
17 Mart 2019
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (1-0) GÖCEK BLD.SPOR
MUMCULAR
19
17 Mart 2019
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.SPOR (1-2) TURGUTREİSSPOR
DALAMAN
19
17 Mart 2019
Pazar
14.00
MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR (1-5) ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR
MİLAS
19
17 Mart 2019
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (3-2) YENİ MİLASSPOR
GÜMÜŞLÜK
20
24 Mart 2019
Pazar
14.00
ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR (3-4) YENİ MİLASSPOR
GÖLTÜRKBÜKÜ
20
23 Mart 2019
Cumartesi
14.00
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR (1-4) KARAOVASPOR
KÖYCEĞİZ
20
23 Mart 2019
Cumartesi
14.00
MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR (2-3) DALAMAN BLD.SPOR
MİLAS
20
24 Mart 2019
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (2-0) DALYANSPOR
ÜNİVERSİTE
20
24 Mart 2019
Pazar
14.00
GÖCEK BLD.SPOR (3-3) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
GÖCEK
20
24 Mart 2019
Pazar
14.00
TURGUTREİSSPOR (2-1) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
TURGUTREİS
21
07 Nisan 2019
Pazar
15.00
DALAMAN BLD.SPOR (3-1) ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR
DALAMAN
21
07 Nisan 2019
Pazar
15.00
DALYANSPOR (0-2) TURGUTREİSSPOR
DALYAN
21
07 Nisan 2019
Pazar
15.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (9-0) KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
GÜMÜŞLÜK
21
07 Nisan 2019
Pazar
15.00
YENİ MİLASSPOR (1-0) GÖCEK BLD.SPOR
MİLAS
21
07 Nisan 2019
Pazar
15.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (4-1) MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR
DÜĞEREK
21
07 Nisan 2019
Pazar
15.00
KARAOVASPOR (2-1) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
MUMCULAR
22
14 Nisan 2019
Pazar
15.00
KÖYCEĞİZ BLD.SPOR (0-9) YENİ MİLASSPOR
KÖYCEĞİZ
22
14 Nisan 2019
Pazar
15.00
GÖCEK BLD.SPOR (5-3) ORTAKENT YAHŞİ G.SPOR
GÖCEK
22
14 Nisan 2019
Pazar
15.00
DALAMAN BLD.SPOR (1-4) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
DALAMAN
22
14 Nisan 2019
Pazar
15.00
MİLAS BLD.BEÇİN G.SPOR (3-0) DALYANSPOR
Hükmen
MİLAS
22
14 Nisan 2019
Pazar
15.00
TURGUTREİSSPOR (3-1) KARAOVASPOR
TURGUTREİS
22
14 Nisan 2019
Pazar
15.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (3-4) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
ÜNİVERSİTE