H Tarih Gün Saat Takımlar Saha
1
27 Ekim 2019
Pazar
15.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (1-1) YENİ MİLASSPOR
ÜNİVERSİTE
1
26 Ekim 2019
Cumartesi
15.00
GÖCEKSPOR (1-1) SEYDİKEMER BLD.SPOR
GÖCEK
1
27 Ekim 2019
Pazar
15.00
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR (3-0) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
MİLAS
1
27 Ekim 2019
Pazar
15.00
KARAOVASPOR (1-3) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
MUMCULAR
1
27 Ekim 2019
Pazar
15.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR (1-2) DALYANSPOR
MENTEŞE
2
03 Kasım 2019
Pazar
14.00
DALYANSPOR (0-0) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
DALYAN
2
03 Kasım 2019
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (2-1) DALAMAN BLD.G.SPOR
GÜMÜŞLÜK
2
03 Kasım 2019
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (4-0) KARAOVASPOR
DÜĞEREK
2
03 Kasım 2019
Pazar
14.00
SEYDİKEMER BLD.SPOR (2-0) MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR
SEYDİ KEMER
2
03 Kasım 2019
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (0-2) GÖCEKSPOR
MİLAS
3
10 Kasım 2019
Pazar
14.00
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR (1-0) YENİ MİLASSPOR
MİLAS
3
10 Kasım 2019
Pazar
14.00
GÖCEKSPOR (1-2) DALYANSPOR
GÖCEK
3
10 Kasım 2019
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (0-2) SEYDİKEMER BLD.SPOR
MUMCULAR
3
10 Kasım 2019
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.G.SPOR (3-1) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
DALAMAN
3
09 Kasım 2019
Cumartesi
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (2-0) MENTEŞE YERKÜPESPOR
ÜNİVERSİTE
4
17 Kasım 2019
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (8-0) KARAOVASPOR
MİLAS
4
17 Kasım 2019
Pazar
14.00
SEYDİKEMER BLD.SPOR (3-0) DALAMAN BLD.G.SPOR
SEYDİ KEMER
4
17 Kasım 2019
Pazar
14.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR (2-3) GÖCEKSPOR
MENTEŞE
4
17 Kasım 2019
Pazar
14.00
DALYANSPOR (1-1) MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR
DALYAN
4
16 Kasım 2019
Cumartesi
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (0-0) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
DÜĞEREK
5
24 Kasım 2019
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (2-0) SEYDİKEMER BLD.SPOR
GÜMÜŞLÜK
5
24 Kasım 2019
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.G.SPOR (2-0) YENİ MİLASSPOR
DALAMAN
5
24 Kasım 2019
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (0-5) DALYANSPOR
MUMCULAR
5
23 Kasım 2019
Cumartesi
14.00
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR (7-0) MENTEŞE YERKÜPESPOR
MİLAS
5
23 Kasım 2019
Cumartesi
14.00
GÖCEKSPOR (0-3) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
GÖCEK
6
01 Aralık 2019
Pazar
14.00
SEYDİKEMER BLD.SPOR (1-2) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
SEYDİ KEMER
6
30 Kasım 2019
Cumartesi
14.00
DALYANSPOR (2-0) DALAMAN BLD.G.SPOR
DALYAN
6
01 Aralık 2019
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (0-2) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
MİLAS
6
01 Aralık 2019
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (2-1) MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR
ÜNİVERSİTE
6
30 Kasım 2019
Cumartesi
14.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR (0-0) KARAOVASPOR
DÜĞEREK
7
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (2-1) DALYANSPOR
GÜMÜŞLÜK
7
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.G.SPOR (1-0) MENTEŞE YERKÜPESPOR
DALAMAN
7
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (0-2) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
MUMCULAR
7
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR (2-2) GÖCEKSPOR
MİLAS
7
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (1-0) YENİ MİLASSPOR
DÜĞEREK
8
15 Aralık 2019
Pazar
14.30
YENİ MİLASSPOR (1-3) SEYDİKEMER BLD.SPOR
MİLAS
8
15 Aralık 2019
Pazar
14.00
DALYANSPOR (1-2) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
DALYAN
8
15 Aralık 2019
Pazar
14.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR (1-1) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
MENTEŞE
8
15 Aralık 2019
Pazar
14.00
GÖCEKSPOR (8-0) KARAOVASPOR
GÖCEK
8
15 Aralık 2019
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (0-0) DALAMAN BLD.G.SPOR
ÜNİVERSİTE
9
22 Aralık 2019
Pazar
14.00
SEYDİKEMER BLD.SPOR (2-1) DALYANSPOR
SEYDİ KEMER
9
21 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
KARAOVASPOR (1-6) MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR
MUMCULAR
9
22 Aralık 2019
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.G.SPOR (0-3) GÖCEKSPOR
DALAMAN
9
22 Aralık 2019
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (0-0) MENTEŞE YERKÜPESPOR
DÜĞEREK
9
22 Aralık 2019
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (1-0) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
GÜMÜŞLÜK
10
29 Aralık 2019
Pazar
14.00
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR (1-0) DALAMAN BLD.G.SPOR
MİLAS
10
29 Aralık 2019
Pazar
14.00
GÖCEKSPOR (0-0) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
GÖCEK
10
29 Aralık 2019
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (0-1) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
ÜNİVERSİTE
10
29 Aralık 2019
Pazar
14.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR (1-2) SEYDİKEMER BLD.SPOR
MENTEŞE
10
29 Aralık 2019
Pazar
14.00
DALYANSPOR (2-2) YENİ MİLASSPOR
DALYAN
11
04 Ocak 2020
Cumartesi
14.00
DALAMAN BLD.G.SPOR (5-1) KARAOVASPOR
DALAMAN
11
05 Ocak 2020
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (2-1) MENTEŞE YERKÜPESPOR
MİLAS
11
05 Ocak 2020
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (1-2) GÖCEKSPOR
DÜĞEREK
11
05 Ocak 2020
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (1-1) MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR
GÜMÜŞLÜK
11
04 Ocak 2020
Cumartesi
14.00
SEYDİKEMER BLD.SPOR (1-0) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
SEYDİ KEMER
12
26 Ocak 2020
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (2-1) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
MİLAS
12
26 Ocak 2020
Pazar
14.00
SEYDİKEMER BLD.SPOR (0-0) GÖCEKSPOR
SEYDİ KEMER
12
26 Ocak 2020
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (0-0) MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR
DÜĞEREK
12
26 Ocak 2020
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (5-0) KARAOVASPOR
GÜMÜŞLÜK
12
25 Ocak 2020
Cumartesi
14.00
DALYANSPOR (3-2) MENTEŞE YERKÜPESPOR
DALYAN
13
01 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
DALAMAN BLD.G.SPOR (0-2) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
DALAMAN
13
02 Şubat 2020
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (1-1) DALYANSPOR
ÜNİVERSİTE
13
02 Şubat 2020
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (0-2) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
MUMCULAR
13
02 Şubat 2020
Pazar
14.00
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR (3-1) SEYDİKEMER BLD.SPOR
MİLAS
13
02 Şubat 2020
Pazar
14.00
GÖCEKSPOR (3-0) YENİ MİLASSPOR
GÖCEK
14
09 Şubat 2020
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (0-2) MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR
MİLAS
14
09 Şubat 2020
Pazar
14.00
DALYANSPOR (1-0) GÖCEKSPOR
DALYAN
14
09 Şubat 2020
Pazar
14.00
SEYDİKEMER BLD.SPOR (5-2) KARAOVASPOR
SEYDİ KEMER
14
09 Şubat 2020
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (3-2) DALAMAN BLD.G.SPOR
DÜĞEREK
14
08 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR (4-1) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
MENTEŞE
15
16 Şubat 2020
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (3-0) YENİ MİLASSPOR
MUMCULAR
15
16 Şubat 2020
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.G.SPOR (0-1) SEYDİKEMER BLD.SPOR
DALAMAN
15
16 Şubat 2020
Pazar
14.00
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR (2-4) DALYANSPOR
MİLAS
15
16 Şubat 2020
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (1-0) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
GÜMÜŞLÜK
15
15 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
GÖCEKSPOR (2-0) MENTEŞE YERKÜPESPOR
GÖCEK
16
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (-) DALAMAN BLD.G.SPOR
MİLAS
16
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
DALYANSPOR (-) KARAOVASPOR
DALYAN
16
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR (-) MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR
MENTEŞE
16
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
SEYDİKEMER BLD.SPOR (-) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
Hava Muhalefeti Tatil
SEYDİ KEMER
16
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (3-2) GÖCEKSPOR
ÜNİVERSİTE
17
01 Mart 2020
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (-) SEYDİKEMER BLD.SPOR
DÜĞEREK
17
01 Mart 2020
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.G.SPOR (-) DALYANSPOR
DALAMAN
17
01 Mart 2020
Pazar
14.00
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR (-) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
MİLAS
17
01 Mart 2020
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (-) YENİ MİLASSPOR
GÜMÜŞLÜK
17
01 Mart 2020
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (-) MENTEŞE YERKÜPESPOR
MUMCULAR
18
08 Mart 2020
Pazar
14.00
DALYANSPOR (-) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
DALYAN
18
08 Mart 2020
Pazar
14.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR (-) DALAMAN BLD.G.SPOR
MENTEŞE
18
08 Mart 2020
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (-) KARAOVASPOR
ÜNİVERSİTE
18
08 Mart 2020
Pazar
14.00
GÖCEKSPOR (-) MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR
GÖCEK
18
08 Mart 2020
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (-) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
MİLAS
19
14 Mart 2020
Cumartesi
14.00
KARAOVASPOR (-) GÖCEKSPOR
MUMCULAR
19
15 Mart 2020
Pazar
14.00
SEYDİKEMER BLD.SPOR (-) YENİ MİLASSPOR
SEYDİ KEMER
19
15 Mart 2020
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (-) DALYANSPOR
DÜĞEREK
19
15 Mart 2020
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.G.SPOR (-) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
DALAMAN
19
15 Mart 2020
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (-) MENTEŞE YERKÜPESPOR
GÜMÜŞLÜK
20
22 Mart 2020
Pazar
14.00
DALYANSPOR (-) SEYDİKEMER BLD.SPOR
DALYAN
20
21 Mart 2020
Cumartesi
14.00
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR (-) KARAOVASPOR
MİLAS
20
21 Mart 2020
Cumartesi
14.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR (-) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
MENTEŞE
20
22 Mart 2020
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (-) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
ÜNİVERSİTE
20
22 Mart 2020
Pazar
14.00
GÖCEKSPOR (-) DALAMAN BLD.G.SPOR
GÖCEK
21
29 Mart 2020
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.G.SPOR (-) MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR
DALAMAN
21
29 Mart 2020
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR (-) GÖCEKSPOR
GÜMÜŞLÜK
21
29 Mart 2020
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR (-) MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
DÜĞEREK
21
29 Mart 2020
Pazar
14.00
SEYDİKEMER BLD.SPOR (-) MENTEŞE YERKÜPESPOR
SEYDİ KEMER
21
29 Mart 2020
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR (-) DALYANSPOR
MİLAS
22
05 Nisan 2020
Pazar
14.00
KARAOVASPOR (-) DALAMAN BLD.G.SPOR
MUMCULAR
22
05 Nisan 2020
Pazar
14.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR (-) YENİ MİLASSPOR
MENTEŞE
22
05 Nisan 2020
Pazar
14.00
GÖCEKSPOR (-) DÜĞEREK GÜNEŞSPOR
GÖCEK
22
05 Nisan 2020
Pazar
14.00
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR (-) GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
MİLAS
22
05 Nisan 2020
Pazar
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR (-) SEYDİKEMER BLD.SPOR
ÜNİVERSİTE