07 Aralık 2019 -
H Tarih Gün Saat Takymlar Saha Sağlıkçı Ligi
11
07 Aralık 2019
Cumartesi
11.00
FETHİYEGÜCÜSPOR U-12 - F.ÇİFTLİKSPOR U-12
FETHİYE SENTETİK
Tanfer ALTINDAĞ
U-12 LİGİ E GRUBU
11
07 Aralık 2019
Cumartesi
12.30
ESENKÖYSPOR U-12 - ÇAMKÖYSPOR U-12
FETHİYE SENTETİK
Tanfer ALTINDAĞ
U-12 LİGİ E GRUBU
11
07 Aralık 2019
Cumartesi
16.00
FETHİYESPOR U-12 - F.BEŞKAZA G.SPOR U-12
Bu maça gitmiyor
FETHİYE SENTETİK
Tanfer ALTINDAĞ
U-12 LİGİ E GRUBU
11
07 Aralık 2019
Cumartesi
16.00
KARAÇULHASPOR U-12 - LİKYASPOR U-12
FETHİYE SENTETİK
Tanfer ALTINDAĞ
U-12 LİGİ E GRUBU
8
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
ORTACA ESNAFSPOR U-12 - SABURHANE G.SPOR U-12
ORTACA SOS.TESİS.
Ortaca GHSİM atayacak
U-12 LİGİ D GRUBU
8
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
GÖCEKSPOR U-12 - ORTACA BLD.SPOR U-12
GÖCEK
U-12 LİGİ D GRUBU
8
07 Aralık 2019
Cumartesi
12.00
DALYANSPOR U-12 - KÖRFEZ 1940 SPOR U-12
DALYAN
Ortaca GHSİM atayacak
U-12 LİGİ D GRUBU
8
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
EKOL 2017 SPOR U-12 - DALAMAN BLD.G.SPOR U-12
KÖYCEĞİZ
Köyceğiz GHSİM Atayacak
U-12 LİGİ D GRUBU
8
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
MUĞLASPOR U-12 - MARMARİS 1923 SPOR U-12
AKYOL
Burçin ÇOMAK
U-12 LİGİ C GRUBU
8
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
MİMARASSPOR U-12 - DATÇA 1923 SPOR U-12
MARMARİS
Marmaris GHSİM Atayacak
U-12 LİGİ C GRUBU
8
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
YERKESİKSPOR U-12 - YEŞİL MARMARİSSPOR U-12
YERKESİK
U-12 LİGİ C GRUBU
8
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR U-12 - MİLAS BLD.ÖRENSPOR U-12
Ligden Çekildi
KAVAKLIDERE
----
U-12 LİGİ B GRUBU
8
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
KARAOVASPOR U-12 - MENTEŞ G.SPOR U-12
MUMCULAR
Zekeriya BAŞ
U-12 LİGİ B GRUBU
8
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
48 ÇAĞDAŞSPOR U-12 - MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR U-12
Ligden çekildi
ORTAKÖY-2
----
U-12 LİGİ B GRUBU
8
07 Aralık 2019
Cumartesi
12.00
MİLAS GENÇLİKSPOR U-12 - YATAĞAN SPORİF G.S.U-12
MİLAS
Ferdi AŞICI
U-12 LİGİ B GRUBU
11
07 Aralık 2019
Cumartesi
12.30
KONACIKSPOR U-12 - BODRUM BİRLİKSPOR U-12
Ligden Çekildi
YALIKAVAK
----
U-12 LİGİ A GRUBU
11
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
HALİKARNAS G.SPOR U-12 - BODRUM 1925 SPOR U-12
TURGUTREİS
U-12 LİGİ A GRUBU
11
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
YALIKAVAK BLD.SPOR U-12 - BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR U-12
YALIKAVAK
U-12 LİGİ A GRUBU
11
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
B.B.BODRUMSPOR U-12 - ORTAKENT Y.G.SPOR U-12
YALI
U-12 LİGİ A GRUBU
10
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
DALYANSPOR U-16 - KARAÇULHASPOR U-16
Ligden Çekildi
DALYAN
----
U-16 LİGİ B GRUBU
10
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
ORTACA BLD.SPOR U-16 - F.BEŞKAZA G.SPOR U-16
ORTACA
Ortaca GHSİM atayacak
U-16 LİGİ B GRUBU
10
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
LİKYASPOR U-16 - ORTACA ESNAFSPOR U-16
FETHİYE SENTETİK
Tanfer ALTINDAĞ
U-16 LİGİ B GRUBU
10
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
MARMARİSSPOR U-16 - MARMARİS 1923 SPOR U-16
BELDİBİ
Marmaris GHSİM Atayacak
U-16 LİGİ A GRUBU
10
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR U-16 - MİLAS GENÇLİKSPOR U-16
GÖLTÜRKBÜKÜ
U-16 LİGİ A GRUBU
10
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
YENİ MİLASSPOR U-16 - BODRUM 1925 SPOR U-16
MİLAS
Ferdi AŞICI
U-16 LİGİ A GRUBU
9
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
GÜLLÜK BLD.SPOR - B.YALI GENÇLİKSPOR
GÜLLÜK
1.AMATÖR KÜME A GRUBU
9
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
ORTAKÖYSPOR - B.GÖLTÜRKBÜKÜSPOR
ORTAKÖY-1
Bünyamin ÖZLEM
1.AMATÖR KÜME A GRUBU
7
07 Aralık 2019
Cumartesi
14.00
GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR - DALYANSPOR
GÜMÜŞLÜK
Durmuş ÖZTÜRK
SÜPER AMATÖR
12
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
SARAYÖNÜ BLD.SPOR - ISPARTA 32 SPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
12
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
BURDUR M.AKİF ERSOY ÜNV.SPOR - KARAMAN BLD.SPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
12
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
ORTACA BLD.SPOR - DENİZLİ SARAYKÖYSPOR
Stad Seçin
Ortaca GHSİM atayacak
BAL 7.GRUP
12
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
AKŞEHİRSPOR - KESTELSPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
12
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
ÇAL BLD.SPOR - YATAĞANSPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
12
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
MANAVGAT BLD.SPOR - KONYA EREĞLİSPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
12
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
KEPEZ BLD.SPOR - BUCAK BLD.OĞUZHANSPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
8
08 Aralık 2019
Pazar
12.30
MARMARİSSPOR U-12 - ALTINMARTILARSPOR U-12
MARMARİS
Marmaris GHSİM Atayacak
U-12 LİGİ C GRUBU
11
08 Aralık 2019
Pazar
12.00
DALAMAN BLD.G.SPOR U-14 - GÖCEKSPOR U-14
DALAMAN
Tolga ÖZÜDOĞRU
U-14 LİGİ D GRUBU
11
08 Aralık 2019
Pazar
12.00
ÇAMKÖYSPOR U-14 - F.BEŞKAZA G.SPOR U-14
Ligden Çekildi
FETHİYE SENTETİK
----
U-14 LİGİ D GRUBU
11
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
LİKYASPOR U-14 - FETHİYESPOR U-14
FETHİYE SENTETİK
Sergen ESER
U-14 LİGİ D GRUBU
11
08 Aralık 2019
Pazar
16.00
ESENKÖYSPOR U-14 - F.ÇİFTLİKSPOR U-14
FETHİYE SENTETİK
Sergen ESER
U-14 LİGİ D GRUBU
11
08 Aralık 2019
Pazar
12.00
ORTACA BLD.SPOR U-14 - DALYANSPOR U-14
DALYAN
Ortaca GHSİM atayacak
U-14 LİGİ C GRUBU
11
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
BELDİBİSPOR U-14 - EKOL 2017 SPOR U-14
BELDİBİ
Marmaris GHSİM Atayacak
U-14 LİGİ C GRUBU
11
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
KÖYCEĞİZ SPORTİF U-14 - DATÇA 1923 SPOR U-14
KÖYCEĞİZ
Köyceğiz GHSİM Atayacak
U-14 LİGİ C GRUBU
11
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
MARMARİS 1923 SPOR U-14 - MİMARASSPOR U-14
MARMARİS
Marmaris GHSİM Atayacak
U-14 LİGİ C GRUBU
8
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
MİLAS GENÇLİKSPOR U-14 - YATAĞAN SPORİF G.S.U-14
Ligden çekildi
GÜLLÜK
----
U-14 LİGİ B GRUBU
8
08 Aralık 2019
Pazar
12.00
48 ÇAĞDAŞSPOR U-14 - MUĞLASPOR U-14
ORTAKÖY-1
Ferdi KIYANÇ
U-14 LİGİ B GRUBU
8
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
SABURHANE G.SPOR U-14 - KÖRFEZ 1940 SPOR U-14
ORTAKÖY-1
Ferdi KIYANÇ
U-14 LİGİ B GRUBU
8
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
YATAĞANSPOR U-14 - YENİ MİLASSPOR U-14
BOZÜYÜK
Mehmet ADALI
U-14 LİGİ B GRUBU
8
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
BODRUM 1925 SPOR U-14 - GÜMÜŞLÜK G.SPOR U-14
YALIKAVAK
U-14 LİGİ A GRUBU
8
08 Aralık 2019
Pazar
10.00
B.B.BODRUMSPOR U-14 - KONACIKSPOR U-14
BODRUM
U-14 LİGİ A GRUBU
8
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
ORTAKENT Y.G.SPOR U-14 - TURGUTREİSSPOR U-14
GÜMÜŞLÜK
Durmuş ÖZTÜRK
U-14 LİGİ A GRUBU
8
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR U-14 - HALİKARNAS G.SPOR U-14
TURGUTREİS
U-14 LİGİ A GRUBU
9
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
YEŞİLÜZÜMLÜSPOR - KÖYCEĞİZ BLD.SPOR
YEŞİLÜZÜMLÜ
1.AMATÖR KÜME B GRUBU
9
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
DATÇA BLD.SPOR - ULA BELEDİYESPOR
Ligden Çekildi
DATÇA
----
1.AMATÖR KÜME B GRUBU
9
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
GÜNLÜKBAŞISPOR - KARAÇULHASPOR
GÜNLÜKBAŞI
Tanfer ALTINDAĞ
1.AMATÖR KÜME B GRUBU
9
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
YERKESİKSPOR - MARMARİS GENÇ.SPOR A.Ş.
YERKESİK
Bünyamin ÖZLEM
1.AMATÖR KÜME B GRUBU
9
08 Aralık 2019
Pazar
12.00
MİLAS GENÇLİKSPOR - ÖZPİSİSPOR
MİLAS
Ferdi AŞICI
1.AMATÖR KÜME A GRUBU
7
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
DALAMAN BLD.G.SPOR - MENTEŞE YERKÜPESPOR
DALAMAN
Tolga ÖZÜDOĞRU
SÜPER AMATÖR
7
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
DÜĞEREK GÜNEŞSPOR - YENİ MİLASSPOR
DÜĞEREK
Mehmet F. KÖSE
SÜPER AMATÖR
7
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR - GÖCEKSPOR
MİLAS
Ferdi AŞICI
SÜPER AMATÖR
7
08 Aralık 2019
Pazar
14.00
KARAOVASPOR - MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR
MUMCULAR
Zekeriya BAŞ
SÜPER AMATÖR