17 Şubat 2020 - 23 Şubat 2020
H Tarih Gün Saat Takymlar Saha Sağlıkçı Ligi
6
19 Şubat 2020
Çarşamba
14.00
YATAĞANSPOR U-15 4-0 M.ATLETİKSPOR U-15
BOZÜYÜK
Mehmet ADALI
U-15 LİGİ A GRUBU
6
19 Şubat 2020
Çarşamba
14.00
SABURHANE G.SPOR U-15 1-3 BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR U-15
ORTAKÖY-1
Ferdi KIYANÇ
U-15 LİGİ A GRUBU
6
19 Şubat 2020
Çarşamba
14.00
YENİ MİLASSPOR U-15 3-0 TURGUTREİSSPOR U-15
MİLAS
Nadir KÖLECİK
U-15 LİGİ A GRUBU
17
19 Şubat 2020
Çarşamba
14.00
AKŞEHİRSPOR 1-1 BUCAK BLD.OĞUZHANSPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
17
19 Şubat 2020
Çarşamba
14.00
SARAYÖNÜ BLD.SPOR 1-3 MANAVGAT BLD.SPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
17
19 Şubat 2020
Çarşamba
14.00
ÇAL BLD.SPOR 1-1 KEPEZ BLD.SPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
1
20 Şubat 2020
Perşembe
14.30
BODRUM 1925 SPOR 4-5 FETHİYESPOR U-14
Penaltılarla
ORTAKÖY-1
İbrahim ALIŞ
U-14 LİGİ YARI FİNAL
1
20 Şubat 2020
Perşembe
14.30
B.B.BODRUMSPOR U-14 1-3 MARMARİS 1923 SPOR
YERKESİK
Bünyamin ÖZLEM
U-14 LİGİ YARI FİNAL
7
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
KÖRFEZ 1940 SPOR U-15 0-7 MARMARİS 1923 SPOR U-15
KARABÖRTLEN
U-15 LİGİ B GRUBU
7
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
BOZBURUN BLD.SPOR U-15 2-3 KÖRFEZ G.SPOR U-15
BOZBURUN
U-15 LİGİ B GRUBU
7
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
ORTACA BLD.SPOR U-15 0-0 ORTACA ESNAFSPOR U-15
ORTACA
Ortaca GHSİM atayacak
U-15 LİGİ B GRUBU
7
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
MARMARİSSPOR U-15 1-3 MİMARASSPOR U-15
MARMARİS
Marmaris GHSİM Atayacak
U-15 LİGİ B GRUBU
7
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
M.ATLETİKSPOR U-15 0-6 YENİ MİLASSPOR U-15
ORTAKÖY-1
İbrahim ALIŞ
U-15 LİGİ A GRUBU
7
22 Şubat 2020
Cumartesi
12.00
MİLAS G.SPOR U-15 4-1 YATAĞANSPOR U-15
MİLAS
Ferdi AŞICI
U-15 LİGİ A GRUBU
7
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
TURGUTREİSSPOR U-15 2-0 SABURHANE G.SPOR U-15
TURGUTREİS
Ali ARIKAN
U-15 LİGİ A GRUBU
7
22 Şubat 2020
Cumartesi
12.00
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR U-15 1-1 BOD.1925 SPOR U-15
GÖLTÜRKBÜKÜ
U-15 LİGİ A GRUBU
7
22 Şubat 2020
Cumartesi
16.00
F.YENİ MAH.KÜLTÜRSPOR U-15 3-2 ÖLÜDENİZ BLD.SPOR U-15
FETHİYE SENTETİK
Tanfer ALTINDAĞ
U-15 LİGİ C GRUBU
7
22 Şubat 2020
Cumartesi
18.00
F.BEŞKAZA G.SPOR U-15 2-0 LİKYASPOR U-15
FETHİYE SENTETİK
Tanfer ALTINDAĞ
U-15 LİGİ C GRUBU
7
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
KARAÇULHASPOR U-15 1-0 DALAMAN BLD.G.SPOR U-15
KARAÇULHA
Sergen ESER
U-15 LİGİ C GRUBU
5
22 Şubat 2020
Cumartesi
12.00
LİKYASPOR U-19 0-7 KÖYCEĞİZSPORTİF U-19
FETHİYE SENTETİK
Tanfer ALTINDAĞ
U-19 LİGİ B GRUBU
5
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
KONACIKSPOR U-19 0-3 YENİ MİLASSPOR U-19
Hükmen
GÖLTÜRKBÜKÜ
----
U-19 LİGİ A GRUBU
5
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
MİLAS G.SPOR U-19 4-3 YATAĞANSPOR U-19
MİLAS
Ferdi AŞICI
U-19 LİGİ A GRUBU
6
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
ÇAMKÖYSPOR 7-3 BELDİBİSPOR
FETHİYE SENTETİK
Tanfer ALTINDAĞ
2.AMATÖR KÜME B GRUBU
16
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
SEYDİKEMER BLD.SPOR - GÜMÜŞLÜK GENÇLİKSPOR
Hava Muhalefeti Tatil
SEYDİ KEMER
Nazire Büşra KAŞ
SÜPER AMATÖR
16
22 Şubat 2020
Cumartesi
14.00
MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR 3-2 GÖCEKSPOR
ÜNİVERSİTE
Bünyamin ÖZLEM
SÜPER AMATÖR
3
23 Şubat 2020
Pazar
14.30
ORTACA ESNAFSPOR U-12 - KARAÇULHASPOR U-12
ORTAKÖY-2
Ferdi KIYANÇ
U-12 PLAY-OFF
3
23 Şubat 2020
Pazar
16.00
MİLAS GENÇLİKSPOR U-12 - ORTAKENT Y.G.SPOR U-12
ORTAKÖY-2
Ferdi KIYANÇ
U-12 PLAY-OFF
3
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
ORTACA BLD.SPOR U-17 - LİKYASPOR U-17
ORTACA
Ortaca GHSİM atayacak
U-17 LİGİ B GRUBU
3
23 Şubat 2020
Pazar
12.00
MEN.YERKÜPESPOR U-17 - MİMARASSPOR U-17
MENTEŞE
Üstün DÖKME
U-17 LİGİ B GRUBU
3
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
GÜMÜŞLÜK G.SPOR U-17 - MİLAS G.KSPOR U-17
GÜMÜŞLÜK
Durmuş ÖZTÜRK
U-17 LİGİ A GRUBU
3
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
BODRUM 1925 SPOR U-17 - BAFA BLD. ZEYTİNSPOR U-17
YALIKAVAK
U-17 LİGİ A GRUBU
3
23 Şubat 2020
Pazar
12.00
YENİ MİLASSPOR U-17 - B.GÖLTÜRKBÜKÜSPOR U-17
MİLAS
Nadir KÖLECİK
U-17 LİGİ A GRUBU
5
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
GÜNLÜKBAŞISPOR U-19 - KARAÇULHASPOR U-19
GÜNLÜKBAŞI
Sergen ESER
U-19 LİGİ B GRUBU
6
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
KÖYCEĞİZSPORTİF - F.YENİ MAH.KÜLTÜRSPOR
KÖYCEĞİZ
Köyceğiz GHSİM Atayacak
2.AMATÖR KÜME B GRUBU
6
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
MARMARİSSPOR - BOZBURUN BLD.SPOR
MARMARİS
Marmaris GHSİM Atayacak
2.AMATÖR KÜME B GRUBU
6
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
F.GENÇ ve SP.HAREKETİ - MARMARİS BLD.SPOR
YEŞİLÜZÜMLÜ
Tanfer ALTINDAĞ
2.AMATÖR KÜME B GRUBU
4
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
KONACIKSPOR - KAVAKLIDERE BLD.SPOR
GÖLTÜRKBÜKÜ
Ali ARIKAN
2.AMATÖR KÜME A GRUBU
4
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
M.BLD.ÖRENSPOR - GÜNDOĞANSPOR
ÖREN
Duygu DALGIÇ
2.AMATÖR KÜME A GRUBU
4
23 Şubat 2020
Pazar
12.00
BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR - B.TURKUAZSPOR
GÖLTÜRKBÜKÜ
Ali ARIKAN
2.AMATÖR KÜME A GRUBU
19
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
AKŞEHİRSPOR - MANAVGAT BLD.SPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
19
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
KARAMAN BLD.SPOR - SARAYÖNÜ BLD.SPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
19
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
KESTELSPOR - BUCAK BLD.OĞUZHANSPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
19
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
ISPARTA 32 SPOR - DENİZLİ SARAYKÖYSPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
19
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
BURDUR M.AKİF ERSOY ÜNV.SPOR - KEPEZ BLD.SPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
19
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
ÇAL BLD.SPOR - ORTACA BLD.SPOR
Stad Seçin
----
BAL 7.GRUP
19
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
YATAĞANSPOR - KONYA EREĞLİSPOR
Stad Seçin
İbrahim ÖZEN
BAL 7.GRUP
16
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
YENİ MİLASSPOR - DALAMAN BLD.G.SPOR
MİLAS
Nadir KÖLECİK
SÜPER AMATÖR
16
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
MENTEŞE YERKÜPESPOR - MİLAS BLD. BEÇİN G.SPOR
MENTEŞE
Üstün DÖKME
SÜPER AMATÖR
16
23 Şubat 2020
Pazar
14.00
DALYANSPOR - KARAOVASPOR
DALYAN
Ortaca GHSİM atayacak
SÜPER AMATÖR