İsme göre sırala - Takıma göre sırala
09.05.2022 -12.05.2022 TARIHLERINDE OYNANAN MÜSABAKALAR SONUCU AMATÖR FUTBOLDA OLUŞAN CEZA LİSTESİ
Sporcu İsmi Kulübü Aldığı Ceza Kalan Ceza Açıklama
 Abdurrahim YUKACI  YATAĞANSPOR U-18 1 Maç 1 Maç  
 Ahmet İbrahim YALÇINKAYA  MUĞLA İDMAN YURDU S KLB. 1 Maç 1 Maç  
 Alper ORHAN  MİLAS BLD.ÖREN SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Ayberk TURAN  BODRUM TURKUAZSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Aziz Furkan DİRLİK  FETHİYE GENÇ. VE SP. HAREKETİ 2 Maç 1 Maç  
 Berat GÜDEK  KÖTEKLİSPOR 3 Maç 3 Maç  
 Berkay KORKUT  KÖYCEĞİZ SPORTİF U-18 2 Maç 1 Maç  
 Burak ÖZDEN  ORTACA BLD.SPOR U-17 2 Maç 2 Maç  
 Çakır Ali ÖZIŞIK  BODRUM YALI GENÇ.SPOR 1 Maç 1 Maç  
 Cemil AKTAŞ  BAFA BLD.ZEYTİNSPOR 3 Maç 1 Maç  
 Efe Ali GÜNAYDIN  FETHİYE ÇİFTLİKSPOR U-14 1 Maç 1 Maç  
 Emanuel AYDIN  MİLAS DÖRTYOL GENÇ.SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Emin TUNÇ  FETHİYE GENÇ. VE SPOR HAREKETİ 3 Maç 1 Maç  
 Emirhan UYAVER  GÖCEKSPOR U-14 1 Maç 1 Maç  
 Emre EROĞLU  BODRUM GENÇSPOR 2 Maç 1 Maç  
 Emre KAYA  YATAĞANSPOR U-17 6 Maç 3 Maç  
 Enes Murat KURU  MARMARİSSPOR U-17 8 Maç 6 Maç  
 Erdem SOBAY  MENTEŞE YERKÜPE BEŞPINARSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Erdoğan Berkay SAYAN  BODRUM GENÇSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Erke Ergün ÖZVEREN  MENTEŞE YERKÜPESPOR U-16 8 Maç 1 Maç  
 Eymen YAKIN  1925 MENTEŞOĞLUSPOR (U-14) 2 Maç 2 Maç  
 Faruk CAN  MENTEŞE YERKÜPESPOR U-17 3 Maç 2 Maç  
 Fırat AK  MUĞLA İDMAN YURDU S. KLB. U-14 2 Maç 1 Maç  
 Furkan AKGÜL  BODRUM TURKUAZSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Furkan ÇELİK  BAFA BLD.ZEYTİNSPOR U-19 4 Maç 2 Maç  
 Furkan KARASU  ÖLÜDENİZ BLD.SPOR U-15 3 Maç 1 Maç  
 Furkan ULAŞKIN  MARMARİSSPOR U-16 12 Maç 10 Maç  
 Gazi Can GÜR  BAFA BLD.ZEYTİNSPOR U-19 1 Maç 1 Maç  
 Gökhan KABAYEL  SEYDİKEMER BLD.SPOR 3 Maç 3 Maç  
 Hamza Bilal BARUT  MENTEŞE YERKÜPESPOR U-17 5 Maç 4 Maç  
 Harun KARAMANLI  SEYDİKEMER BLD.SPOR 3 Maç 3 Maç  
 Harun PELİTOĞLU  KAVAKLIDERE BLD.SPOR 1 Maç 1 Maç  
 Hüseyin ARISOY  ESENKÖYSPOR 1 Maç 1 Maç  
 İlteber Uluç DÖVER  LİKYASPOR U-17 1 Maç 1 Maç  
 İsa AKAN  FETHİYE ÇİFTLİKSPOR U-18 1 Maç 1 Maç  
 Kaan Acar DURMUŞ  BOZBURUN BLD.SPOR 2 Maç 1 Maç  
 Kartal YILDIZ  FETHİYE YENİ MAH.KÜLT.SPOR U-15 3 Maç 2 Maç  
 KULÜP  MARMARİSSPOR U-17 2 Maç Saha Kapama 1 Maç Saha Kapama  
 Lokman BİTEN  FETHİYE YENİ MAH.KÜLT.SPOR 17 Maç 14 Maç  
 Mehmet ŞAHİN  MARMARİS BELEDİYESPOR 2 Maç 2 Maç  
 Mehmet Şerif PINARBAŞI  SEYDİKEMER BLD.SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Mehmet ÜREGÜL  MENTEŞ GENÇLİKSPOR U-17 1 Maç 1 Maç  
 Melih AY  DATÇA BLD.SPOR 3 Maç 1 Maç  
 Mirza Mansur GÖKMEN  YENİ MİLASSPOR U-17 2 Maç 1 Maç  
 Musa FIRTINA  MENTEŞE YERKÜPE BEŞPINARSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Mustafa Berkcan TÜRKER  DALYANSPOR 2 Maç 1 Maç  
 Mustafa ÖZŞAHİNLER  GÜLLÜK BELEDİYESPOR 1 Maç 1 Maç  
 Mustafa TEFRUL  DALAMAN BLD.GENÇLİKSPOR U-18 2 Maç 1 Maç  
 Oğuz NERGİZ  YERKESİKSPOR 2 Maç 1 Maç  
 Okan TEKE  SEYDİKEMER BLD.SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Oktay ENGÜR  KAVAKLIDERE BLD.SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Ömür ORHAN  MİLAS BLD.ÖREN SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Onur ASMALI  BAFA BLD.ZEYTİNSPOR 2 Maç 2 Maç  
 Onur YILDIZ  GÜNLÜKBAŞISPOR U-17 2 Maç 1 Maç  
 Orkun ESEN  ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Osman US  MENTEŞE YERKÜPESPOR U-16 8 Maç 1 Maç  
 Ozan KAYA  KONACIKSPOR 4 Maç 4 Maç  
 Salih AKKAYA  MENTEŞ GENÇLİKSPOR U-17 2 Maç 2 Maç  
 Salih KARAYİĞİT  BOZBURUN BLD.SPOR 1 Maç 1 Maç  
 Semih SÖNMEZ  DATÇA BLD.SPOR 3 Maç 1 Maç  
 Serdar MORKAYA  1925 MENTEŞOĞLUSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Süreyya AYGÜN  ÖLÜDENİZ BLD.SPOR 3 Maç 1 Maç  
 Tarık MAŞEROĞLU  DALAMAN BLD.GENÇLİKSPOR 2 Maç 2 Maç  
 Tefik KANAT  BELDİBİSPOR 2 Maç 1 Maç  
 Tolgay ÇİFTÇİ  MİLAS DÖRTYOL GENÇ.SPOR 1 Maç 1 Maç  
 Uğur BARUT  MUĞLASPOR U-14 1 Maç 1 Maç  
 Umut KARADAĞ  YATAĞANSPOR U-18 1 Maç 1 Maç  
 Yasin YEŞİLKIR  DALYANSPOR 2 Maç 1 Maç  
 Yusuf EREL  KÖTEKLİSPOR 2 Maç 2 Maç