İsme göre sırala - Takıma göre sırala
12.03.2020 - 15.03 2020 TARIHLERINDE OYNANAN MÜSABAKALAR SONUCU AMATÖR FUTBOLDA OLUŞAN CEZA LİSTESİ
Sporcu İsmi Kulübü Aldığı Ceza Kalan Ceza Açıklama
 Ahmet BİRCAN  DATÇA BLD.SPOR 30 Gün Soyunma Odası, Yedek Klb.Giriş Yasağı  Aktif Sezonda geçerli olacak
 Ahmet İbrahim YALÇINKAYA  MUĞLA GENÇLERBİRLİĞİ 1 Maç 1 Maç  
 Ali BALCI  DATÇA BLD.SPOR 30 Gün Soyunma Odası, Yedek Klb.Giriş Yasağı  Aktif Sezonda geçerli olacak
 Alper ORHAN  MİLAS BLD.ÖREN SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Artun BALCI  MİLAS GENÇLİKSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Atilla OY  BODRUM TURKUAZSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Ayberk TURAN  BODRUM TURKUAZSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Ayhan ZORLU  MUĞLA GENÇLERBİRLİĞİ 30 Gün Soyunma Odası, Yedek Klb.Giriş Yasağı  Aktif Sezonda geçerli olacak
 Baki Mert ZEYBEK  GÜNLÜKBAŞISPOR U-16 1 Maç 1 Maç  
 Barış DOĞAN  BODRUM TURKUAZSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Bayram UÇAR  DALAMAN BLD.GENÇ.SPOR 1 Maç 1 Maç  
 Berat GÜDEK  KÖTEKLİSPOR 3 Maç 3 Maç  
 Burak ÖZDEN  ORTACA BLD.SPOR U-17 2 Maç 2 Maç  
 Cahit Can ŞEN  MUĞLA ÜNİVERSİTESİSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Çakır Ali ÖZIŞIK  BODRUM YALI GENÇ.SPOR 1 Maç 1 Maç  
 Cevdet KAYAN  BAFA BLD.ZEYTİNSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Cihan KANAL  YERKESİKSPOR 7 Maç 3 Maç  
 Dursun KURUTAŞ  SEYDİKEMER BLD.SPOR 1 Maç 1 Maç  
 Egemen TOSUN  YEŞİLÜZÜMLÜSPOR 2 Maç 2 Maç  
 Emin GÜLSOY  DALYANSPOR 2 Maç 1 Maç  
 Emin TUNÇ  FETHİYE GENÇ. VE SPOR HAREKETİ 3 Maç 1 Maç  
 Emre BUDAK  ORTAKÖYSPOR 4 Maç 1 Maç  
 Emre KAYA  YATAĞANSPOR U-17 6 Maç 3 Maç  
 Enes Murat KURU  MARMARİSSPOR U-17 8 Maç 6 Maç  
 Eray ÇOŞKUN  BODRUM 1925 SPOR 1 Maç 1 Maç  
 Erdoğan Berkay SAYAN  BODRUM TURKUAZSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Erhan BALCI  MİMARASSPOR U-17 4 Maç 2 Maç  
 Erkan ÖZEL  MUĞLA GENÇLERBİRLİĞİ 30 Gün Soyunma Odası, Yedek Klb.Giriş Yasağı  Aktif Sezonda geçerli olacak
 Erke Ergün ÖZVEREN  MENTEŞE YERKÜPESPOR U-16 8 Maç 1 Maç  
 Esat AKKIN  DATÇA BLD.SPOR 30 Gün Soyunma Odası, Yedek Klb.Giriş Yasağı  Aktif Sezonda geçerli olacak
 Faruk CAN  MENTEŞE YERKÜPESPOR U-17 3 Maç 2 Maç  
 Fırat AK  MUĞLA GENÇLERBİRLİĞİ U-14 2 Maç 1 Maç  
 Furkan AKGÜL  BODRUM TURKUAZSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Furkan ÇELİK  BAFA BLD.ZEYTİNSPOR U-19 4 Maç 2 Maç  
 Furkan KARASU  ÖLÜDENİZ BLD.SPOR U-15 3 Maç 1 Maç  
 Furkan ULAŞKIN  MARMARİSSPOR U-16 12 Maç 10 Maç  
 Görkem BOĞA  ESENKÖYSPOR U-19 1 Maç 1 Maç  
 Gülten ÖZEL  MİLAS DÖRTYOL GENÇ.SPOR 21 Gün Soyunma Odası, Yedek Klb.Giriş Yasağı  Aktif Sezonda geçerli olacak
 Hacı Ali AĞCA  LİKYASPOR U-17 2 Maç 2 Maç  
 Hakan KUŞÇU  GÜNLÜKBAŞISPOR 3 Maç 1 Maç  
 Hakan ÖNAL  ÇAMKÖYSPOR 4 Maç 2 Maç  
 Hamdi KAVAKLI  ÖZPİSİSPOR 3 Maç 2 Maç  
 Hamza Bilal BARUT  MENTEŞE YERKÜPESPOR U-17 5 Maç 4 Maç  
 Hasan AKDENİZ  KIZILYAKA GENÇLİKSPOR 1 Maç 1 Maç  
 İbrahim Bahadır TURAN  KARAOVASPOR U-12 1 Maç 1 Maç  
 İbrahim ŞAHİN  BOZBURUN BLD.SPOR 5 Maç 1 Maç  
 İlteber Uluç DÖVER  LİKYASPOR U-17 1 Maç 1 Maç  
 Kaan ABBAK  FETHİYE YENİ M.KÜLTÜR SP. 16 Maç 7 Maç  
 Kaan LÖK  MİLAS GENÇLİKSPOR U-15 1 Maç 1 Maç  
 Kadir KESTİRMECİ  KARAÇULHASPOR U-19 1 Maç 1 Maç  
 Kanat Hasan ÖZSERT  ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.SPOR U-12 4 Maç 4 Maç  
 Kartal YILDIZ  FETHİYE YENİ M.KÜLTÜR SP. U-15 3 Maç 2 Maç  
 Kemal KARA  MARMARİS ÇELİKSPOR U-15 3 Maç 3 Maç  
 KULÜP  MARMARİSSPOR U-17 2 Maç Saha Kapama 1 Maç Saha Kapama  
 KULÜP  ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.SPOR U-12 Hükmen Mağlubiyet+Görevli ücr. ödeme Hükmen Mağlubiyet+Görevli ücr.ödeme  
 Lütfi HASTA  FETHİYE BEŞKAZA GENÇLİKSPOR 3 Maç 1 Maç  
 Mazlum ATILĞAN  MİLASGÜCÜSPOR U-17 6 Maç 2 Maç  
 Mehmet DALCA  KARAÇULHASPOR U-19 3 Maç 3 Maç  
 Mehmet ÖZBEY  KAVAKLIDERE BLD.SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Mehmet ÜREGÜL  MENTEŞ GENÇLİKSPOR U-17 1 Maç 1 Maç  
 Mert Can POLAT  DATÇA 1923 SPOR U-13 15 Gün Hak Mahrumiyeti 24.03.2020 de bitiyor  
 Mirza Mansur GÖKMEN  YENİ MİLASSPOR U-17 2 Maç 1 Maç  
 Muhammet Efe ÖNCEL  ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.SPOR U-12 1 Maç 1 Maç  
 Muharrem DİLBİL  ORTAKENT YAHŞİ GENÇ.SPOR U-12 2 Maç 2 Maç  
 Mustafa Berkcan TÜRKER  DALYANSPOR 2 Maç 1 Maç  
 Mustafa Cem YILMAZ  ORTACA BELEDİYESPOR U-15 1 Maç 1 Maç  
 Oğul Toprak TOSUN  KARAÇULHASPOR U-19 1 Maç 1 Maç  
 Oktay ENGÜR  KAVAKLIDERE BLD.SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Ömer ASLAN  KONACIKSPOR U-19 3 Maç 2 Maç  
 Ömer KABACA  SEYDİKEMER BLD.SPOR 2 Maç 1 Maç  
 Ömür ORHAN  MİLAS BLD.ÖREN SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Onur ÖZTÜRK  FETHİYE YENİ M.KÜLTÜR SP. 13 Maç 7 Maç  
 Onur YILDIZ  ESENKÖYSPOR U-16 4 Maç 1 Maç  
 Onur YILDIZ  GÜNLÜKBAŞISPOR U-17 2 Maç 1 Maç  
 Osman US  MENTEŞE YERKÜPESPOR U-16 8 Maç 1 Maç  
 Ozan KAYA  KONACIKSPOR 4 Maç 4 Maç  
 Özcan EVRAN  LİKYASPOR U-17 3 Maç 3 Maç  
 Özgür YENİDOĞANAY  MARMARİSSPOR 2 Maç 1 Maç  
 Ramazan KAPLAN  BİTEZ D.P.GENÇ.SPOR 2 Maç 2 Maç  
 Rauf Ekrem ÖZDEN  LİKYASPOR U-17 2 Maç 2 Maç  
 Recep Mert APAN  LİKYASPOR U-15 3 Maç 2 Maç  
 Sabri ERDOĞAN  LİKYASPOR U-17 11 Gün Hak Mahrumiyeti 20.03.2020 de bitiyor  
 Salih AKKAYA  MENTEŞ GENÇLİKSPOR U-17 2 Maç 2 Maç  
 Seçkin SÖNÜK  BİTEZ D.P.GENÇLİKSPOR 8 Maç 4 Maç  
 Sercan ERGİN  MİLAS DÖRTYOL GENÇ.SPOR 21 Gün Soyunma Odası, Yedek Klb.Giriş Yasağı  Aktif Sezonda geçerli olacak
 Sergen ÖLMEZOĞLU  ESENKÖYSPOR 2 Maç 1 Maç  
 Sinan BALLIKAMIŞ  KAVAKLIDERE BLD.SPOR 1 Maç 1 Maç  
 Şükrü ABBAS  DALYANSPOR 4 Maç 3 Maç  
 Tolga BİLEN  MARMARİSSPOR 1 Maç 1 Maç  
 Tolgay ÇİFTÇİ  MİLAS DÖRTYOL GENÇ.SPOR 1 Maç 1 Maç  
 Tutku ERDOĞAN  LİKYASPOR U-17 2 Maç 2 Maç  
 Ufuk GÖK  BODRUM YALI GENÇLİKSPOR 2 Maç 1 Maç  
 Ulaş GÜRDAP  FETHİYE YENİ MAH.KÜLT.SPOR 2 Maç 1 Maç  
 Ümit ÖZDEMİR  ÇAMKÖYSPOR 2 Maç 1 Maç  
 Yavuz ŞAHİN  BOZBURUN BLD.SPOR 5 Maç 1 Maç  
 Yunus Emre DEMİRTAŞ  MİLAS DÖRTYOL GENÇ.SPOR 21 Gün Soyunma Odası, Yedek Klb.Giriş Yasağı  Aktif Sezonda geçerli olacak
 Yusuf EREL  KÖTEKLİSPOR 2 Maç 2 Maç  
 Yusuf Serdar DEMİR  MARMARİSSPOR U-16 1 Maç 1 Maç  
 Zeki AKÇAY  KAVAKLIDERE BLD.SPOR 2 Maç 1 Maç