VALİLİK KUPASI 2.ETAP A GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 EMEK İŞ MAKİNELERİ 3 3 0 0 14 2 9
2 FISILTISPOR 3 2 0 1 11 4 6
3 EGE YILDIZLARISPOR 3 1 0 2 5 5 3
4 DOKUZÇAMSPOR 3 0 0 3 1 20 0
Not:

VALİLİK KUPASI 2.ETAP B GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 EMEKSPOR 3 2 1 0 7 1 7
2 ÇÖRÜŞSPOR 3 1 1 1 6 6 4
3 YEMİŞENDERESPOR 3 0 2 0 1 6 2
4 BAYIRGÜCÜSPOR 3 0 2 1 1 3 2
Not:

VALİLİK KUPASI 2.ETAP C GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 71 İMİRLİSPOR 3 2 0 1 6 3 6
2 SOSYAL GÜVENLİK KURUMU 3 1 1 1 6 7 4
3 ESENÇAY GENÇLİKSPOR 3 1 1 1 6 5 4
4 MUĞLA YİKOB 3 0 2 1 4 7 2
Not:

VALİLİK KUPASI 2.ETAP D GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 TARIMSPOR 3 2 1 0 8 0 7
2 GÖLCÜKSPOR 3 1 2 0 2 1 5
3 MUĞLA YILDIZSPOR 3 1 1 1 3 3 4
4 GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 3 0 0 3 2 11 0
Not:

U-14 LİGİ PLAY-OFF A GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 ORTAKENT YAHŞI G.SPOR U-14 2 2 0 0 7 4 6
2 MİLAS GENÇLİKSPOR U-14 2 1 0 1 5 4 3
3 BİTEZ D.P.G.SPOR U-14 2 1 0 1 4 5 3
4 YATAĞAN SPORTİF G.SPOR U-14 2 1 0 1 3 4 3
5 MUĞLASPOR U-14 2 0 1 1 3 4 1
6 BODRUM 1925 SPOR U-14 2 0 1 1 1 2 1
Not:

U-14 LİGİ PLAY-OFF B GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 ORTACA ESNAFSPOR U-14 2 1 1 0 6 3 4
2 FETHİYE 1923 SPOR U-14 2 1 1 0 5 3 4
3 YEŞİL MARMARİSSPOR U-14 2 1 1 0 3 2 4
4 DATÇA 1923 SPOR U-14 2 1 0 1 4 2 3
5 FETHİYESPOR U-14 2 0 1 1 1 3 1
6 DALAMAN ESNAFSPOR U-14 2 0 0 2 0 6 0
Not:

U-12 LİGİ A GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 BODRUMSPOR A.Ş. U-12 4 4 0 0 19 4 12
2 BODRUM İDMANYURDU U-12 4 4 0 0 15 0 12
3 HALİKARNAS G.SPOR U-12 4 1 1 2 21 10 4
4 BOD.BİRLİKSPOR U-12 4 1 1 2 4 9 4
5 TURGUTREİSSPOR U-12 4 1 0 3 5 8 3
6 B. TURKUAZSPOR U-12 4 0 0 4 0 33 0
Not:

U-12 LİGİ B GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 BODRUM 1925 SPOR U-12 4 2 2 0 5 2 8
2 ORTAKENT Y.G.SPOR U-12 3 2 0 1 5 2 6
3 BODRUM GENÇSPOR U-12 3 1 2 0 5 4 5
4 BİTEZ D.P.GENSPOR U-12 3 0 1 2 1 3 1
5 KARAOVASPOR U-12 3 0 1 2 5 10 1
Not:

U-12 LİGİ C GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 YATAĞAN SPORTİF G.S. U-12 3 3 0 0 19 1 9
2 MİLAS GENÇLİKSPOR U-12 4 3 0 1 18 4 9
3 YATAĞANSPOR U-12 3 2 0 1 8 8 6
4 MEN. Y.KÜPE B.PINAR U-12 3 0 0 3 3 18 0
5 BAYIRSPOR U-12 3 0 0 3 1 18 0
Not:

U-12 LİGİ D GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 DÜĞEREK GÜNEŞSPOR U-12 3 3 0 0 10 2 9
2 SABURHANE G.SPOR U-12 3 2 1 0 9 2 7
3 MUĞLASPOR U-12 4 2 1 1 12 8 7
4 YERKESİKSPOR U-12 4 2 0 2 7 7 6
5 MENTEŞE YILDIZSPOR U-12 3 1 0 2 4 10 3
6 MUĞLA G.HİZ.SPOR U-12 3 0 1 2 5 11 1
7 MENTEŞR MERK BLD.SP.U-12 4 0 1 3 6 13 1
Not:

U-12 LİGİ E GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 DATÇA 1923 SPOR U-12 4 4 0 0 16 3 12
2 YEŞ.MARMARİSSPOR U-12 4 2 1 1 20 6 7
3 MARMARİS 1923 SPOR U-12 3 2 0 1 7 7 6
4 MARMARİS BLD.SPOR U-12 3 1 1 1 5 4 4
5 MARMARİSSPOR U-12 3 1 0 2 7 7 3
6 BELDİBİSPOR U-12 3 1 0 2 6 7 3
7 MAR.ÇELİKSPOR U-12 4 0 0 4 2 29 0
Not:

U-12 LİGİ F GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 KÖRFEZ 1940 SPOR U-12 4 3 1 0 19 4 10
2 ORTACA ESNAFSPOR U-12 4 3 1 0 12 2 10
3 DÖRT YILDIZSPOR U-12 4 2 1 1 7 7 7
4 KÖYCEĞİZSPORTİF U-12 4 1 1 2 7 7 4
5 KÖYCEĞİZSPOR U-12 4 1 0 3 4 16 3
6 ORTACA BLD.SPOR U-12 4 0 0 4 0 13 0
Not: Ortaca Bld.spor U-12 ligden çıkarıldı.

U-12 LİGİ G GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 FETHİYE 1923 SPOR U-12 4 4 0 0 16 2 12
2 DALAMAN ATLETİKSP. U-12 4 3 0 1 16 7 9
3 DALAMAN ESNAFSPOR U-12 4 2 0 2 5 6 6
4 LİKYASPOR U-12 4 1 1 2 3 7 4
5 DALAMAN BLD.SPOR U-12 4 1 1 2 3 8 4
6 GÖCEKSPOR U-12 4 0 0 4 3 16 0
Not: Göcekspor U-12 ligden çekildi.

U-12 LİGİ H GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 FETHİYESPOR U-12 4 4 0 0 28 0 12
2 YEŞİLÜZÜMLÜSPOR U-12 4 3 0 1 8 8 9
3 1925 MENTEŞ OĞLUSP. U-12 4 3 0 1 5 6 9
4 FETHİYE ÇİFTLİKSPOR U-12 4 1 0 3 10 19 3
5 KARAÇULHASPOR U-12 4 0 1 3 5 11 1
6 ESENKÖYSPOR U-12 4 0 1 3 1 13 1
Not:

U-11 LİGİ A GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 BODRUM 1925 SPOR U-11 4 3 0 1 14 3 9
2 ORTAKENT Y.G.SPOR U-11 4 3 0 1 11 1 9
3 BOD.İDMANYURDU U-11 4 3 0 1 13 4 9
4 BODRUM GENÇSPOR U-11 4 1 1 2 4 8 4
5 TURGUTREİSSPOR U-11 4 1 1 2 3 7 4
6 B. TURKUAZSPOR U-11 4 0 0 4 1 23 0
Not:

U-11 LİGİ B GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 MİLAS GENÇLİKSPOR U-11 4 4 0 0 24 2 12
2 KARAOVASPOR U-11 4 3 1 0 16 5 10
3 BOD.BİRLİKSPOR U-11 4 2 0 2 11 9 6
4 HALİKARNAS G.SPOR U-11 4 2 0 2 5 13 6
5 BİTEZ D.P.GENSPOR U-11 4 0 1 3 2 6 1
6 KONACIKSPOR U-11 4 0 0 4 3 26 0
Not: Konacıkspor U-11'in hükmen mağlubiyeti var.

U-11 LİGİ C GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 YATAĞAN SPORTİF G.S. U-11 4 4 0 0 22 2 12
2 SABURHANE G.SPOR U-11 4 3 0 1 21 3 9
3 DÜĞEREK GÜNEŞSPOR U-11 4 3 0 1 15 3 9
4 MUĞLA G.HİZ.SPOR U-11 4 3 0 1 10 1 9
5 MUĞLASPOR U-11 4 2 0 2 7 10 6
6 YATAĞANSPOR U-11 4 1 0 3 4 26 3
7 BAYIRSPOR U-11 4 0 0 4 3 18 0
8 MENTEŞE YILDIZSPOR U-11 4 0 0 4 1 20 0
Not:

U-11 LİGİ D GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 MARMARİS BLD.SPOR U-11 4 3 1 0 18 5 10
2 YEŞ.MARMARİSSPOR U-11 3 2 1 0 9 3 7
3 DATÇA 1923 SPOR U-11 3 1 0 2 6 4 3
4 KÖRFEZ 1940 SPOR U-11 3 1 0 2 4 12 3
5 MARMARİS 1923 SPOR U-11 3 0 0 3 1 14 0
Not:

U-11 LİGİ E GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 DALAMAN ATLETİKSP. U-11 4 3 1 0 12 2 10
2 DALAMAN ESNAFSPOR U-11 4 3 1 0 10 1 10
3 KÖYCEĞİZ SPORTİF U-11 4 3 1 0 11 5 10
4 DÖRT YILDIZSPOR U-11 4 2 1 1 8 3 7
5 GÖCEKSPOR U-11 4 0 0 4 2 14 0
6 EKOL 2017 SPOR U-11 3 0 0 3 0 9 0
7 KÖYCEĞİZ BLD.SPOR U-11 4 0 0 4 0 12 0
8 ORTACA BLD.SPOR U-11 3 0 0 3 0 9 0
Not: Köyceğiz Bld.spor U-11, Ekol 2017 Spor U-11 ve Göcekspor U-11 ligden ç.ekildi. Ortaca Bld.spor U-11 ligden çıkarıldı.

U-11 LİGİ F GRUBU
Sıra: Takım O G B M A Y P
1 FETHİYE 1923 SPOR U-11 4 3 1 0 17 5 10
2 FETHİYESPOR U-11 4 3 1 0 14 2 10
3 1925 MENTEŞ OĞLUSP. U-11 4 3 0 1 16 4 9
4 LİKYASPOR U-11 4 2 1 1 6 4 7
5 FETHİYE ÇİFTLİKSPOR U-11 4 2 0 2 9 18 6
6 KARAÇULHASPOR U-11 4 1 0 3 6 22 3
7 F.BEŞKAZA G.SPOR U-11 4 0 1 3 7 12 1
8 YEŞİLÜZÜMLÜSPOR U-11 4 0 0 4 2 10 0
Not: Yeşilüzümlüspor U-11'in hükmen mağlubiyeti var.